Jméno

Zadej dotaz

CAPTCHA Image
Opiš kód
[ Jiný obrázek ]

Pavel Jáchim: Dobrý den. V poslední době v ul. Raisova ve Frýdlantu rapidně ztrácí voda ve vodovodním řádu tlak. Chci se zeptat jestli se tímto problémem bude někdo zabývat, nebo se počká až voda nepoteče vůbec. Děkuji za odpověď. Pavel Jáchim

Petr Olyšar: Dobrý den, o situaci v ulici Raisova ve Frýdlantu víme. Problém je hodně v dané lokalitě spojen i s kvalitou samotných vodovodních přípojek, které jsou ve většině případou za hranicí životnosti. Proto nás prosím kontaktujte telefonicky nebo e-mailem pro provedení kontroly a prací na Vašem odběrném místě. Zcela bude problém odstraněn po obnově vodovodu pro veřejnou potřebu v celé ulici. Bohužel v současné době nejsem schopen sdělit, kdy k tomuto dojde. Omlouvám se, že více neumím v současné době sdělit.

Miroslav Tybus: Dobrý den pane Olyšar, chci se zeptat zda je možné zhotovit vodovodní přípojku na stavební pozemek č.2898/24 a pozemek č. 2898/25. Jde mi o to že bych na jednom z těch pozemků chtěl postavit rod. dům a při posledním rozhovoru s panem Stejskalem někdy na podzim mi bylo řečeno že tam ještě ano a dál že to již nepůjde. Dnes jsem na vodárně nikoho nezastihl a mám smluvenou schůzku s projektantem. Jde mi o to zdali mám vůbec začít, protože jsem zaslechl že na těch pozemcích přípojka není jistá.Děkuji. Tybus Miroslav

Petr Olyšar: Dobrý den pane Tybusi, mám pro Vás bohužel špatnou zprávu. V současné době není možné v lokalitě Frýdlant - Údolí zřídit žádné nové odběrné místo. Důvodem je technický stav vodovodu v dané oblasti a kapacita dotčeného vodojemu. Situaci by měla vyřešit kompletní rekonstrukce vodovodu v celé oblasti a navýšení kapacity zmíněného vodojemu v horizontu 3 až 4 let. Poté bude připojovaní nových objektů obnoveno. V případě Vašich dalších dotazů či připomínek si dovoluji navrhnout osobní schůzku k celé problematice. Pro termín mne případně kontaktujte na e-mailu: olysar@fvs

Behanova: Dobrý den zajímá mě jestli je u Va možný splátkový kalendář budeme mít oprovsky nedoplatek na vodě protože pan s odečtu tu nebyl dva roky a minulý rok jste nám vrátili kompletní zálohy tudíž teď je na budíky o 200kubiku navíc od poslední návštěvy která byla před 2,5 lety no zajímá mě zda je možny splátkový kalendář protože opravdu nemám 23tisic na okamžitě vyplacení předem děkuji

Soukupová: Dobrý den, ohledně Vašeho problému se prosím zastavte na zákaznické přepážce naší společnosti. Informace o provozní době naleznete na webové stránce.

Mečířová: Dobrý den, potřebovala bych souřadnice nadzemního/podzemního hydrantu v ulici Žitavská ve Frýdlantu. Je to možné??

Petr Olyšar: Dobrý den paní Mečířová, prosím s Vaším dotazem se obraťte přímo na pana Stanislava Baláže - balaz@fvs.cz . Děkuji.

M.T.: Dobrý den.Nedávno jsem dělal jednu zakázku v RD a zjistil jsem ,že paní má tzv.bypass na fakturačnim vodoměru.Jak se má v takovém případě postupovat?

Petr Olyšar: Dobrý den, možnosti máte dvě. Za prvé zjištění nahlásit jakýmkoliv způsobem naší společnosti včetně příšlušné adresy odběru a naše společnost vše prověří na místě s ohledem na možný černý odběr, které se snažíme dlohodobě odhalovat. Za druhé nedělat nic. Rozhodnutí je čistě na Vás, k nahlášení možného černého odběru Vás nemůžeme nijak nutit či vyzývat.

© 2018 Frýdlantská vodárenská společnost, a. s.