Jméno

Zadej dotaz

CAPTCHA Image
Opiš kód
[ Jiný obrázek ]

Mečířová: Dobrý den, potřebovala bych souřadnice nadzemního/podzemního hydrantu v ulici Žitavská ve Frýdlantu. Je to možné??

Petr Olyšar: Dobrý den paní Mečířová, prosím s Vaším dotazem se obraťte přímo na pana Stanislava Baláže - balaz@fvs.cz . Děkuji.

M.T.: Dobrý den.Nedávno jsem dělal jednu zakázku v RD a zjistil jsem ,že paní má tzv.bypass na fakturačnim vodoměru.Jak se má v takovém případě postupovat?

Petr Olyšar: Dobrý den, možnosti máte dvě. Za prvé zjištění nahlásit jakýmkoliv způsobem naší společnosti včetně příšlušné adresy odběru a naše společnost vše prověří na místě s ohledem na možný černý odběr, které se snažíme dlohodobě odhalovat. Za druhé nedělat nic. Rozhodnutí je čistě na Vás, k nahlášení možného černého odběru Vás nemůžeme nijak nutit či vyzývat.

Vladimír Melichar: Dobrý den. Chtěl bych se zeptat, jestli neplánujete den otevřených dveří v nové úpravně vody v Bílém Potoce p.S. po jejím dokončení.

Petr Olyšar: Dobrý den pan Melichare, den otevřených dvěří na úpravně vodě Bílý Potok plánujeme v druhé půlce tohoto roku po dokončení konečných terénních úprav, úplném vyklizení staveniště a provozním nastavení technologické linky. Sledujte tyto stránky nebo náš čtvrtletník.

Petr Svoboda: Dobrý den, v současnosti máme z FVS nejdražší vodu z celé ČR - porovnání viz: https://www.skrblik.cz/energie/voda/cena-vody/ Je proto opravdu reálný důvod?

Petr Olyšar: Dobrý den, důvody zdražení v roce 2019 naleznete v cenovém výměru č. I/2019, který je umístěn na těchto stránkách - http://www.fvs.cz/cena-vody.html a ještě podbrobněji v našem čtvrtletníku - http://www.fvs.cz/ctvrtletnik.html, kde navíc naleznete i rozbor z čeho všeho se cena vody skládá. Co se týče porovnání v rámci ČR je cena naší společnosti vyšší, ale ne ta nejvyšší. Dle informací z webu sdružení SOVAK (https://www.sovak.cz/cs/cena-vody)je maximální cena vody při souščasné platbě vodného a stočného v ČR celkem 177,14 Kč/1000 l. Pobdrobněji je možné vše probrat osobně. V případě zájmu mne pro termín schůzky kontaktujte na e-mailu: olysar@fvs.cz .

: Dobrý den,pokazde co začne pršet byť jen malo,mám vytopeny sklep odtokovým kanálkem..nikdy to tak nebylo,až letos co se na novoměstské(Frýdlant) před domem dělaly nové chodníky..kam se obrátit a co delat v dané situaci?????

Petr Olyšar: Dobrý den, zjištění důvodu proč odtokový kanálek neodtékání není z Vámi položeného dotazu možné. Je potřeba více informací a nejlépe i prohlídku na místě. Prosím kontaktujte naše Provozní a zákaznické centrum ve Frýdlantu (viz úvodní stránka webu) pro dohodu na dalším postupu řešení situace. Závěrem musím upozonit na skutečnost, že naše společnost nebyla investorem stavby chodníků ani v lokalitě letos neprováděla jiné práce.

© 2018 Frýdlantská vodárenská společnost, a. s.